Ogłoszenia duszpasterskie 05.03.2017.

Ogłoszenia duszpasterskie – parafia św. Anny w Zaklikowie
I Niedziela Wielkiego Postu, Rok A – 05.03.2017.
1. Dzisiaj – pierwsza niedziela miesiąca marca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej o godz. 11.00 oraz możliwość wsparcia finansowego Radia Maryja poprzez ofiarę złożoną do puszek po każdej Mszy świętej.
2. Również dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 16.30. Zapraszamy!
3. Jutro, poniedziałek, 06.03. Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej w Zaklikowie organizuje w godz. 14.00 – 16.00 bezpłatne komputerowe badanie wzroku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do budynku przy ul. Cichej 12. Informacje szczegółowe są zamieszczone w gablotce parafialnej.
4. Członków Parafialnego Koła Przyjaciół Radia Maryja oraz wszystkich, którzy pragną włączyć się w tę Wspólnotę zapraszamy we wtorek, 07 marca, na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 i na spotkanie formacyjne.
5. W środę, 8 marca, modlimy się w intencji kobiet z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
6. Dzieci zapraszamy na Drogę Krzyżową w czwartek, 9 marca, o godz. 16.30. Jednocześnie dziękujemy za przygotowanie oraz tak liczne uczestnictwo w tym nabożeństwie w minionym tygodniu.
7. Droga Krzyżowa dla wszystkich – piątek, 10 marca o godz. 16.30. Natomiast młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną zapraszamy również w piątek na godz. 18.00 na Drogę Krzyżową, po której odbędzie się spotkanie formacyjne dla gimnazjalistów klas drugich.
8. Dekanalny Turniej Tenisa Stołowego Ministrantów odbędzie się w sobotę, 11 marca, o godz. 10.00 w hali sportowej Zespołu Szkół w Zaklikowie. Zapraszamy do kibicowania, zwłaszcza naszym ministrantom!
9. W przyszłą niedzielę – kolejna w tym roku składka w kopertach na remont naszego kościoła. W miesiącu lutym złożyliśmy 105 kopert na sumę 3410 złotych / trzy tysiące czterysta dziesięć złotych /. Bóg zapłać za hojność!
10. Dorosłych parafian, mających kiedyś związek z harcerstwem oraz tych, którzy chcą poznać piękną ideę skautingu zapraszamy do włączenia się w skład kadry instruktorskiej przy reaktywowaniu Zaklikowskiego harcerstwa. Kontakt z Ks. Kamilem. Natomiast kandydaci do harcerstwa, czyli Zuchy, Harcerki i Harcerze będą przyjmowani po Świętach Wielkanocnych.
11. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będą przeprowadzone w dniach 25 – 29 marca, tj. od soboty do środy. Rozpoczęcie w sobotę o godz. 17.00, a zakończenie spowiedzią rekolekcyjną w środę, 29 marca. Szczegółowy plan znajduje się w gablotce parafialnej.
12. Prasa katolicka – Niedziela i Gość Niedzielny – jest do nabycia u ministrantów stojących przy wejściu do kościoła.
13. Ogłoszenie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Biuro Powiatowe w Stalowej Woli.
14. Ksiądz Proboszcz dziękuje Panu Burmistrzowi oraz Pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Zaklików za owocne spotkanie w minionym tygodniu. Wyraża wdzięczność za życzliwość w podejściu do różnorodnej tematyki dotyczącej możliwości współdziałania dla dobra mieszkańców par. św. Anny w Zaklikowie.
Proboszcz – Ks. dr Michał Mierzwa