e-Taca czyli ofiara na niedzielną tacę w formie przelewu.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemii oraz z wprowadzonymi ograniczeniami w uczestnictwie w niedzielnej Mszy świętej, uruchomiliśmy w naszej Parafii transmisję na żywo Mszy świętych oraz nabożeństw. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa przez wykonywanie śpiewów, gestów, włączanie się w modlitwę oraz do przyjmowania Komunii świętej duchowej. Zwyczajową częścią Mszy świętej jest również ofiara złożona na tacę, zbierana na opłaty oraz na bieżące wydatki funkcjonowania parafii. Dlatego uruchamiamy e-Tacę, narzędzie współczesnej techniki, dzięki któremu możemy przekazać w formie przelewu ofiarę, którą zazwyczaj składaliśmy w świątyni.  Ta „nowa forma” w działalności duszpasterskiej wynika z obecnych realiów funkcjonowania parafii w czasie epidemii koronawirusa. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy DOBROWOLNIE !!! będą składali ofiary na funkcjonowanie parafii i utrzymanie naszej przepięknej świątyni w Zaklikowie. 
Za KAŻDĄ !!! ofiarę, niezależnie od jej wysokości, składamy z serca Bóg zapłać!

Wasi duszpasterze.

Dane do przelewu:

Parafia Rzym-Kat Św. Anny w Zaklikowie

ul. Lubelska 4, 37-450 Zaklików

Nr konta bankowego: 54 8717 1093 2012 1200 2163 0002

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku

Oddział w Zaklikowie

DOPISEK:  OFIARA NA TACĘ