e-Taca

Zwyczajową częścią Mszy świętej jest ofiara złożona na tacę, zbierana na opłaty oraz na bieżące wydatki funkcjonowania parafii. Dlatego uruchamiamy e-Tacę, narzędzie współczesnej techniki, dzięki któremu możemy przekazać w formie przelewu ofiarę, którą zazwyczaj składamy w świątyni.  Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy DOBROWOLNIE !!! będą składali ofiary na funkcjonowanie parafii i utrzymanie naszej przepięknej świątyni w Zaklikowie. 
Za KAŻDĄ !!! ofiarę, niezależnie od jej wysokości, składamy z serca Bóg zapłać!

Wasi duszpasterze.

Dane do przelewu:

Parafia Rzym-Kat Św. Anny w Zaklikowie

ul. Lubelska 4, 37-450 Zaklików

Nr konta bankowego: 54 8717 1093 2012 1200 2163 0002

Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej w Kraśniku

Oddział w Zaklikowie

DOPISEK:  OFIARA NA TACĘ