INTENCJE MSZALNE: 16-09 (niedziela) – 23-09 (niedziela)

 

NIEDZIELA – 16.09 – XXIV Niedziela Okresu Zwykłego
7.30 +Marianna Pietroń Pawletko (16 greg.)
9.00 +Antoni Łyszczarz (9 rocz. śm.), Bronisława, Józef, Eugeniusz i Czesława Garbacz
10.30 +Stanisława, Wincenty, Teofila i Józef Janiszewski
12.00 +Wiesław, Bronisława i Józef Taracha
17.00 +Bogdan Kwiatkowski /od wnuka Tomasza z żoną i córką/

PONIEDZIAŁEK – 17.09 – Dzień powszedni
7.00 +Marcin, Stanisława, Bolesław i Kazimierz Pietras
7.00 +Marianna Czajka /od Koła Gospodyń ze Zdziechowic/
18.00 +Marianna Pietroń Pawletko (17 greg.)
18.00 +Zofia Kowalik /od pracowników ZSO w Zaklikowie/

WTOREK – 18.09 – Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski
7.00 +Marianna Pietroń Pawletko (18 greg.)
7.00 +Marianna Czajka /od rodziny Szajów, Husów i Pokwapiszów/
18.00 +Mirosława Winiarczyk /od koleżanek i kolegów z Klubu Seniora w Zaklikowie/
18.00 +Bogdan Kwiatkowski /od wnuczki Małgorzaty/

ŚRODA – 19.09 – Dzień powszedni
7.00 +Bogdan Kwiatkowski /od wnuków Ani i Krzysztofa/
7.00 +Marianna Czajka /od Zbigniewa i Anny Jankowskich z rodziną/
18.00 +Marianna Pietroń Pawletko (19 greg.)
18.00 +Mirosława Winiarczyk /od koleżanek i kolegów z Klubu Seniora w Zaklikowie/

CZWARTEK – 20.09 – Wspomnienie św. męcz. z Korei: Andrzeja Kim Taegon, kapłana i towarzyszy
7.00 +Marianna Pietroń Pawletko (20 greg.)
7.00 +Czesław Płachta (1 rocz. śm.)
18.00 +Władysława i Antoni Pietras, Helena i Mieczysław Łopion, Krzysztof Hołody i Sabina Husa
18.00 +Mirosława Winiarczyk /od koleżanek i kolegów z Klubu Seniora w Zaklikowie/

PIĄTEK – 21.09 – Święto świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
7.00 +Bogdan Kwiatkowski /od córki Marii z mężem/
7.00 +Kazimierz Wiatracz /od wnuczki Angeliki z mężem/
18.00 +Marianna Pietroń Pawletko (21 greg.)
18.00 +Mirosław Wróblewski /od córki Eweliny z mężem/

SOBOTA – 22.09 – Dzień powszedni
7.00 +Marianna Pietroń Pawletko (22 greg.)
7.00 +Mirosław Ziarno /od chrześnicy Aliny z rodziną/
18.00 Dzięk.-błag. w 55 rocz. ur. z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Elżbiety, jej dzieci i wnuków
18.00 +Mirosława Winiarczyk /od córek/

NIEDZIELA – 23.09 – XXV Niedziela Okresu Zwykłego
7.30 +Eugeniusz Drdzeń
7.30 +Maria Zakościelna (1 rocz. śm.), zmarli z rodzin Zakościelnych i Głuchowskich
9.00 +Marianna Pietroń Pawletko (23 greg.)
10.30 +Sylwester Siek
12.00 Chrzest Święty – Wiktoria Sosnówka
12.00 +Eugeniusz i Tadeusz Drdzeń (36 rocz. śm.)
17.00 +Stanisława, Zygmunt i Bogdan Czajka /od dzieci i wnuków/