INTENCJE MSZALNE: 15.10 /NIEDZIELA/ – 22.10 /NIEDZIELA/

Parafia pw. św. Anny w Zaklikowie
Intencje Mszy świętych
  15 października /niedziela/ – 22 października /niedziela/ 2017 roku

 

NIEDZIELA – 15.10 – XXVIII Niedziela Zwykła

7.30 +Marianna Mielniczuk, zmarli z rodzin Wysockich i Jędrzejewskich

9.00 +Maria i Eugeniusz Klimeccy

9.00 +Jan Kowalski (1 rocz. śm.)

11.00 +Sylwester Siek (5 rocz. śm.)

11.00 +Zbigniew (28 rocz. śm.), Weronika i Bolesław Zakościelni

17.00 +Józefa Stefaniak (8 rocz. śm.), Zofia i Roman Stefaniakowie, Barbara i Wacław Krasowscy

PONIEDZIAŁEK – 16.10 – Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

7.00 O powrót do zdrowia dla Jadwigi Sobali

7.00 +Stefania i Wacław Dobrowolscy

17.00 +Lucyna Broniszewska /od Michaliny Szymańskiej/

17.00 +Filomena i Bronisław Wójcik

WTOREK – 17.10 – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

7.00 +Iwona Flis (6 rocz. śm.)

7.00 +Marek i Sylwia /od Bożeny/

17.00 +Janina Golecka /od koleżanek i kolegów z pracy syna Zbigniewa/

17.00 +Franciszek (6 rocz. śm.), Natalia i Maria Szwedo

ŚRODA – 18.10 – Święto św. Łukasza Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia

7.00 +Stanisław Bąk

17.00 O Boże błog., opiekę MB i św. Łukasza oraz potrzebne łaski dla pracowników Służby Zdrowia

17.00 +Wacław i Sabina, Julian i Józefa Wilk, Bronisław i Katarzyna Gaca, zm. z rodzin Wilków i Bisów

CZWARTEK – 19.10 – Dzień powszedni

7.00 +Stanisław Bąk

7.00 +Władysław Kolaga /od wnuczka Marcina z żoną/

17.00 +Lucyna Broniszewska /od Oddziału Opieki Paliatywnej i Chemioterapii w Kraśniku/

17.00 +Leokadia i Mateusz Budkowscy

PIĄTEK – 20.10 – Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

7.00 +Stanisław Bąk

7.00 +Leokadia Bębenek /od pracowników ZS w Zdziechowicach/

17.00 +Irena Kantorowicz-Sobiło

17.00 +Zmarli z rodzin Stefaniaków, Wieprzków, Mudych i Kuśmierzów

SOBOTA – 21.10 – Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię

7.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla rodziny

7.00 +Stanisław Bąk

17.00 +Zbigniew Konopka (1 rocz. śm.) /od koleżanek i kolegów z Huty Stalowa Wola/

17.00 +Wacław (12 rocz. śm.) i Eleonora (1 rocz. śm.) Fac

NIEDZIELA – 22.10 – XXIX Niedziela Zwykła

7.30 +Angelika Mozgawa /od dziadka i bliskiej znajomej Bożenki/

9.00 +Angelika Mozgawa /od rodziców/

11.00 +Jan Chmiel (4 rocz. śm.), Janusz Szwajka (4 rocz. śm.), Antoni i Zbigniew Paterek

11.00 +Janina Golecka /od Józefa Jaskot/

17.00 +Zmarli z rodzin Basiejko, Mrozów i Boczkowskich