Bierzmowanie 2024 r.

Dzień 27 kwietnia 2024 roku stał się dla naszej parafii ważną datą w życiu liturgicznym i duszpasterskim. 

W czasie Mszy świętej Ksiądz Biskup Edward Frankowski udzielił naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Radość młodzieży była o tyle większa, że Ksiądz Biskup postarał się o „miłą niespodziankę” dla naszej wspólnoty parafialnej, mianowicie przybył do nas z relikwiami Błogosławionej Rodziny Ulmów. 

W homilii nawiązał do błogosławionej rodziny Ulmów, która powinna stać się źródłem inspiracji i wzorem dla naszych rodzin, w tym jakże trudnym dziejowym momencie. Ksiądz Biskup Edward zachęcał naszą młodzież, aby wiarę rozwijali, umacniali i nią się dzielili na wzór Błogosławionej Rodziny Ulmów. 

Po zakończeniu Mszy Świętej młodzież poprosiła księdza Biskupa o wspólne pamiątkowe zdjęcie.