Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta

Droga krzyżowa ulicami naszego miasta wpisuje się jako ważne wydarzenie w okresie Wielkiego Postu.
W taką „plenerową” Drogę Krzyżową wyruszyliśmy po Mszy świętej wieczornej 22 marca 2024 roku. Wzięło w niej udział wielu naszych parafian, wspólnot, grup młodzieżowych.
Zapewnienie bezpieczeństwa na trasie Drogi Krzyżowej należało do Szczepu Harcerskiego „Brzask”, z którego wywiązali się wzorowo. Natomiast rozważania były prowadzone przez Liturgiczną Służbę Ołtarza, Młodzież z KSM naszej parafii i przez wielu chętnych młodych ludzi.

Jesteśmy zbudowani zaangażowaniem i skupieniem uczestników tego nabożeństwa pasyjnego. I wdzięczni wszystkim, którzy nie pogardzili naszym zaproszeniem do wzięcia udział w tej jakże pięknej wspólnej modlitwie.

Duszpasterze parafii Św. Anny