Dostojna uroczystość z Dostojnym Jubilatem i Solenizantem

W niedzielę 15 stycznia 2023 roku na Mszy św. o godz 12.00 w Parafii w Zaklikowie, w kościele pod wezwaniem Trójcy Przenajświetszej została odprawiona Uroczysta Msza Święta w intencji Księdza Kanonika Henryka Krzyżanowskiego z racji imienin, oraz Ks. Eugeniusza Kozłowskiego z racji urodzin. Mszy Świetej przewodniczył dostojny Jubilat Ks. Eugeniusz, a koncelebransami byli: Ks. Kanonik Henryk Krzyżanowski /solenizant/, Ks. Proboszcz Michał Mierzwa, Ks. Mieczysław Janiec Kapelan z Ireny, Ks.  Marian Kowalczyk Kapelan z Radnej Góry. Muzycznie animował Mszę Świętą chór Gloria. Na zakończenie Szanownym Kapłanom zostały złożone życzenia przez: Liturgiczną Służbę Ołtarza, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, 5 Szczep harcerski „Brzask”, Chór Gloria. Swoje słowo do Kapłanów skierował także Ks. Proboszcz Michał Mierzwa, przwołując postawę wielkich patronów Św. Henryka i Św. Eugeniusza.