Zapraszamy na modlitwę różańcową – Październik 2020 – codziennie o godz. 16.30!

Modlitwa różańcowa
Październik 2020, godz. 16.30
par. św. Anny – Zaklików

 

Dzień tygodnia                       Grupa prowadząca                                             Część różańca

01 Czwartek                  Dzieci Pierwszokomunijne                                             Światła
02 Piątek                         Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży                     Bolesna
03 Sobota                        Kandydaci na Ministrantów i Ministranci             Radosna
04 Niedziela                  Ministranci starsi i Lektorzy                                          Chwalebna
05 Poniedziałek          Schola Dziecięca Ignis                                                        Radosna
06 Wtorek                     Róża Różańcowa Matki Bożej Fatimskiej               Bolesna
07 Środa                         Róża Różańcowa– P. Zelator Zenobia Magolan  Chwalebna
08 Czwartek                 Podstawowa w Zdziechowicach                                  Światła
09 Piątek                        75 Drużyna Harcerska Watra                                         Bolesna
10 Sobota                      45 Drużyna Starszoharcerska  Zdobywcy szlaków Radosna
11 Niedziela               25 Gromada Zuchowa Poszukiwacze skarbów       Chwalebna
12 Poniedziałek         Schola Cantate Deo                                                               Radosna
13 Wtorek                    Kobiety noszące imię Patronki Parafii – Anny       Bolesna
14 Środa                        Nauczyciele i Wychowawcy                                            Chwalebna
15 Czwartek               95 Drużyna Harcerska Strażnicy ognia                       Światła
16 Piątek                       Harcerska Grupa Muzyczna Ejcz-Dżi-Em                  Bolesna
17 Sobota                     35 Drużyna Starszoharcerska Terra                            Radosna
18 Niedziela                Służba Zdrowia                                                                        Chwalebna
19 Poniedziałek         Parafialne Koło Przyjaciół Radia Maryja                  Radosna
20 Wtorek                     Rodzina Serca Jezusowego                                              Bolesna
21 Środa                         Rodziny Św. Anny                                                                  Chwalebna
22 Czwartek                 65 Drużyna Wędrowników Sokół                                Światła
23 Piątek                        15 Gromada Zuchowa Łowcy Przygód                       Bolesna
24 Sobota                        Klasa 4 ze Szk. Podst. w Zdziechowicach               Radosna
25 Niedziela                 55 Drużyna Wędrowników Szum – Bum                   Chwalebna
26 Poniedziałek          Klasy 4 ze Szk. Podst. w Zaklikowie                            Radosna
27 Wtorek                      105 Drużyna Harcerska                                                    Bolesna
28 Środa                           Wspólnota Lektorów Dorosłych                                 Chwalebna
29 Czwartek                  85 Drużyna Harcerska Czajka                                       Światła
30 Piątek                          Chór Gloria                                                                               Bolesna
31 Sobota                        Młodsza Harcerska Grupa Muzyczna                      Radosna