PROŚBA W ZWIĄZKU Z NAKAZEM UCZESTNICZENIA MAX. 50 OSÓB W LITURGII.

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych, WE MSZY ŚW. MOŻE UCZESTNICZYĆ MAKSYMALNIE 50 OSÓB. Z tej racji BEZWZGLĘDNIE PROSIMY, aby w Mszach św. uczestniczyły najbliższe osoby związane z intencją mszalną.

Wszystkie inne osoby BARDZO PROSIMY, aby uczestniczyły we Mszy św. transmitowanej w radio lub telewizji: TVP 1 i TVP INFO – godz. 7.00 TVP 1 – godz. 11.00 Telewizja TRWAM – godz. 9.30 TVP Polonia – godz. 13.00

Prewencja i zdrowy rozsądek połączone z rodzinną modlitwą i Komunią świętą duchową niech będą naszą siłą.

Również na Mszy św. pogrzebowej BARDZO PROSIMY, aby łączyć się duchowo w modlitwie za zmarłego, a możliwość uczestniczenia w pogrzebie pozostawić Rodzinie i osobom najbliższym związanym ze Zmarłym i Rodziną.

Osobom obecnym na Mszy św. w kościele i przystępującym do Komunii św. Komunia św. będzie udzielana na rękę.

Msze św. w Parafii św. Anny w Zaklikowie będą odprawiane o stałej porze.