Zdejmij maskę grzechu…

Te słowa stały się mottem drugiej tegorocznej Drogi krzyżowej dla młodzieży, podczas której młodzi, wchodząc na drogę krzyża, prosili Boga o siłę w byciu autentycznym chrześcijaninem na co dzień.

Zgodnie z tematyką nabożeństw, na pierwszym spotkaniu modlitewnym młodzież “wyszła na pustynię”, gdzie najlepiej słychać głos Boga. Tym razem kolejnym „znakiem drogowym” na drodze krzyża była jałmużna, a więc umiejętność bezinteresownego dzielenia się z innymi. Jednak dzielić się potrafi tylko ten, kto jest autentyczny –  ten, kto zdejmie maskę grzechu…

Przebieg kolejnej drogi krzyżowej dla młodzieży przygotował Młodzieżowy Zespół Wokalno – Instrumentalny oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Zapraszamy wszystkich młodych (i ciałem i duchem) na kolejne Drogi Krzyżowe dla młodzieży w piątki o godz. 18.00. Najbliższą, dotyczącą modlitwy, poprowadzi Harcerska Grupa Muzyczna „Ejcz-Dżi-Em” wraz z 65 Drużyną Starszoharcerską „Sokół”.

W kościele parafialnym odbywają się Drogi Krzyżowe dla dzieci – w czwartki o godz. 16.30, dla wszystkich – w piątki o godz. 16.30 oraz dla młodzieży – w piątki o godz. 18.00. Zapraszamy!