A tam, gdzie to kretowisko, będzie…. boisko!

Bezpośrednio po Świętach Wielkanocnych rozpoczęły się prace porządkowo – adaptacyjne terenu wokół budynku Oratorium św. Wojciecha. Ich owocem będzie plac apelowy dla harcerzy, boiska sportowe do piłki nożnej i siatkówki dla dzieci i młodzieży oraz duża altana z miejscem na ognisko i grill, służąca spotkaniom w plenerze dla grup duszpasterskich, działających w naszej parafii. 

Pierwszy dzień prac przebiegł na przesadzaniu krzewów i drzewek owocowych. Pomogli w tym liczni parafianie z grup duszpasterskich i spoza nich. Przybyła także niezawodna młodzież z grona harcerzy, ministrantów i KSM-u. 

Dziś dalszy ciąg prac. Będą one trwały do soboty włącznie w godzinach od 9.00 do 19.00.

Zapraszamy parafian z grona dorosłych i młodzieży, którzy dysponują wolnym czasem w tych godzinach oraz posiadają podstawowy sprzęt ogrodniczy (grabki, łopaty, szpadle).

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc w tym wspólnym dziele!