Parafialne ferie – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Ministranci w Zakopanem!

Młodzież, należąca do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Liturgicznej Służby Ołtarza spędziła pięć wyjątkowych dni (5-9 lutego) na zimowisku w Zakopanem. Kilkanaście osób z naszej parafii przeżyło chwile pełne wrażeń w polskiej Stolicy Tatr!

Wśród licznych atrakcji można wspomnieć chociażby wjazd kolejką krzesełkową na Wielką Krokiew, wycieczki górskie do Doliny Kościeliskiej, na Kuźnice do Pustelni Brata Alberta oraz na Kalatówki. Młodzież dwukrotnie wypoczywała na basenie, a także korzystała z jazdy na nartach i łyżwach. Nie mogło zabraknąć spaceru po Krupówkach.

Wieczory w bazie noclegowej – klasztorze Sióstr Boromeuszek -wypełniało oglądanie wartościowych filmów oraz wspólne gry i zabawy. Każdy dzień rozpoczynała Msza święta.

Wyjazd ten jeszcze bardziej zintegrował młodzież z naszej parafii – i na pewno takich wspólnych wypadów będzie jeszcze wiele!

Opiekę nad młodzieżą sprawował ks. Tomasz Lenart.