Sty 28

Imieniny po afrykańsku! Msza święta Imieninowa ks. Tomasza

We wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, 28 stycznia, które w tym roku przypadło w niedzielę, wikariusz Parafii ks. Tomasz Lenart obchodził dzień swoich Imienin.

Podczas Mszy świętej o godz. 12.00 Parafianie modlili się o Boże błogosławieństwo i wsparcie świętego Patrona dla ks. Tomasza.

Po zakończeniu Eucharystii w imieniu Parafian życzenia złożył Ks. Proboszcz oraz przedstawiciele grup parafialnych, których opiekunem jest Ks. Tomasz – Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Liturgicznej Służby Ołtarza, a także Scholi “Cantate Deo”.

Specjalną afrykańską pieśń połączoną z tańcem specjalnie dla Solenizanta wykonały obecne podczas Mszy świętej Siostry Karmelitanki z Burundi – Jacqueline i Esperance!

Ks. Tomaszowi życzymy obfitości łask od Boga, wsparcia świętego Patrona i życzliwości od bliźnich!