«

»

Sty 05

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Objawienia Pańskiego – 06.01.2018.

Ogłoszenia duszpasterskie – parafia św. Anny w Zaklikowie
Uroczystość Objawienia Pańskiego – 06.01.2018.

 

1. Dzisiaj Uroczystość Objawienia Pańskiego. Pod koniec każdej Mszy świętej poświęcimy kadzidło i kredę. Wonią kadzidła wypełniamy nasze domy, a kredą znaczymy drzwi naszych mieszkań, wypisując na nich inicjały Mędrców ze Wschodu /Trzech Króli/ oraz cyfry Nowego Roku kalendarzowego.

2. Również dzisiaj po każdej Mszy świętej możemy złożyć do puszek ofiarę jako odpowiedź na Apel o pomoc chorego na nowotwór Pana Grzegorza Górskiego z Lipy. Bóg zapłać za dar serca!

3. Także dzisiaj, z racji Pierwszej Soboty miesiąca, po Mszy świętej wieczornej będzie 15 minutowa refleksja, a po niej modlitwa różańcowa.

4. Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie zaprasza dzisiaj na godz. 18.00, na Koncert Noworoczny pt. “Od Straussa do Gershwina” w wykonaniu artystów lubelskich scen.

5. Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie, razem z nauczycielami i uczniami, zaprasza mieszkańców na II Regionalny Przegląd Zespołów Kolędniczych w Zaklikowie. Przegląd ten odbędzie się jutro, niedziela 7 stycznia, o godz. 15.00 w sali sportowej ZSO.

 

Proboszcz – Ks. dr Michał Mierzwa