„Ogień” w Rzeszowie

Tradycją są już coroczne wycieczki Scholi Dziecięcej „Ignis” w różne rejony kraju. Rok temu celem wyjazdu był Lublin, zaś tym razem, w sobotę 25 listopada nasza schola udała się do stolicy Podkarpacia – Rzeszowa.

Pierwszym punktem programu był Fly Park – największy Park Trampolin na Podkarpaciu. Szczęście sprzyjało scholankom od samego rana – okazało się, że cała hala z różnego rodzaju atrakcjami jest do dyspozycji tylko naszej niemal 50 – osobowej grupy. Zabawom nie było końca, a zaplanowana godzina minęła bardzo szybko.

Następną atrakcją była wizyta kinie w Galerii Rzeszów. Dziewczynki obejrzały bardzo ciekawy i radosny film animowany pt. „Rock Dog”, który opowiadał historię utalentowanego muzycznie pieska, który wbrew różnym przeszkodom wytrwale dążył do osiągnięcia swych marzeń.

Na zakończenie przyszedł moment na czas wolny w Galerii Rzeszów, kiedy to była okazja do zrobienia często świątecznych już zakupów. 

Opiekę nad grupą sprawowali: ks. Kamil Dziurdź, pani Izabela Spyra, pani Alicja Tokarczyk, pani Sylwia Janiszewska i pani Izabela Michalczak.

Wyjazd, będący formą podziękowania dla naszej najmłodszej scholi za cotygodniowe śpiewy podczas Mszy świętych dla dzieci oraz liczne występy w parafii i lokalnej społeczności, można uznać za bardzo udany! Dopisała nie tylko pogoda, ale także dobry humor, co potwierdziły radosne śpiewy w trakcie drogi!

 

Zdjęcia – Archiwum Parafii