«

»

Lip 02

Powitanie Ks. Tomka – nowego Wikariusza

Podczas Mszy świętej o godz. 11.00 wspólnota Parafialna powitała ks. Tomasza Lenarta – nowego Wikariusza. Przybył do nas z Opatowa, zastępując ks. Piotra Strojnego, który po 4 latach gorliwej i owocnej posługi został przeniesiony do parafii Spie koło Bojanowa.

Serdeczne słowa powitania w stronę Ks. Tomasza skierował Ks. Proboszcz Michał Mierzwa oraz przedstawiciele Parafian i grup duszpasterskich.

Życzymy ks. Tomaszowi dużo Bożego błogosławieństwa oraz ludzkiej życzliwości w codziennej posłudze duszpasterskiej!

Ks. Tomasz urodził się 22 lutego 1977 roku w Kolbuszowej. Pochodzi z tamtejszej Parafii pw. Wszystkich Świętych. Został wyświęcony 24 maja 2003 roku w Katedrze w Sandomierzu przez Biskupa Andrzeja Dzięgę.

 

Zdjęcia – Sylwia Janiszewska