«

»

Cze 30

“Słowa w skrzydła ubrane…” Koncert charytatywny na zaklikowskim Zamku

W piątkowy wieczór 30 czerwca w Sali Balowej zaklikowskiego Zamku został zorganizowany koncert charytatywny pt. “Słowa w skrzydła ubrane…” W jego trakcie i po zakończeniu trwała zbiórka pieniędzy na zakup fotelika rehabilitacyjnego dla Alicji Kołodziej – dziewczynki z Zaklikowa, która urodziła się z rozszczepem kręgosłupa.

Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia był Komitet Społeczny “Pomagamy Alicji.”

W trakcie koncertu wystąpili artyści z Zaklikowa, okolic oraz zaproszeni goście. W wyjątkowej zamkowej scenerii można było usłyszeć utwory muzyczne z Musicalu “Metro” oraz z repertuaru Piotra Rubika, Starego Dobrego Małżeństwa, Anny Jantar, Dawida Podsiadło czy Anny Wyszkoni. Muzyka przeplatała się z poezją miejscowych twórców.

Ten wyjątkowy wieczór pokazał zarówno ogromne talenty artystyczne, drzemiące w miejscowych dzieciach, młodzieży i dorosłych, jak też wielkie serca mieszkańców – dla Alicji zebrano aż 6 946, 89 zł!

Oby więcej takich wydarzeń, ubogacających nasze umysły i dusze, a także będących okazją do pokazania wielkich serc i życzliwości!