«

»

Cze 25

Smutne pożegnania i radosne jubileusze

Niedziela 25 czerwca zawierała w sobie dwie różne okoliczności. Z jednej strony ze smutkiem pożegnaliśmy ks. Piotra Strojnego, który po 4 latach gorliwej i oddanej pracy został przeniesiony do parafii Spie koło Bojanowa. Zaś z drugiej strony cieszyliśmy się Srebrnym Jubileuszem Kapłaństwa ks. Tadeusza Mierzwy – brata ks. Proboszcza, który na co dzień posługuje duszpastersko w USA.

Uroczystej liturgii Mszy świętej o godz. 11.00 przewodniczył ks. Proboszcz w koncelebrze z ks. Piotrem i ks. Tadeuszem.

Na zakończenie Eucharystii Ks. Proboszcz oraz przedstawiciele Parafian i grup duszpasterskich podziękowali ks. Piotrowi za 4 lata ofiarnej pracy duszpasterskiej, zaś ks. Tadeuszowi złożyli serdeczne życzenia z racji 25 rocznicy święceń kapłańskich.

 

Zdjęcia – Sylwia Janiszewska