«

»

Cze 15

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – 15.06.2017.

Ogłoszenia duszpasterskie – parafia św. Anny w Zaklikowie
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, Rok A – 15.06.2017.

 

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Przez oktawę, czyli w ośmiu najbliższych dniach będzie procesja Eucharystyczna wokół kościoła po Mszy świętej wieczornej, a w niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.00. Dzieci pierwszokomunijne oraz pozostałe dzieci z parafii zapraszamy do sypania kwiatów i dzwonienia dzwonkami dzisiaj podczas procesji na zaklikowskim Rynku oraz przez oktawę podczas wieczornych nabożeństw.

2. Dzisiaj o godz. 16.00 wyjazd młodzieży i dorosłych na koncert “Jednego Serca, Jednego Ducha”, który odbędzie się w Rzeszowie o godz. 19.00.

3. Jutro, w piątek (16 czerwca) 50 osób z grona dzieci i młodzieży, należących do grup parafialnych wraz z opiekunami udaje się na 4 – dniowy wyjazd w Bieszczady. Zbiórka o godz. 6.30 przy szkole w Zdziechowicach i o 6.45 przy Rynku w Zaklikowie. Życzymy im szczęśliwiej podróży i udanego wypoczynku!

4. W sobotę (17 czerwca) zuchy i harcerze z naszego 5 Szczepu Harcerskiego ZHP pod opieką Instruktorów dwoma autokarami udają się do Woli Rzeczyckiej na Diecezjalny Festiwal Piosenki Zuchowej i Harcerskiej połączony z Zakończeniem Roku Harcerskiego i 25-leciem istnienia tamtejszego Szczepu “Bieszczadnicy”. Wyjazd spod kościoła o godz. 8.30. Życzymy im niezapomnianych wrażeń podczas pierwszego dla nich zlotu harcerskiego!

5. Rodzicom młodzieży gimnazjalnej ze Zdziechowic dziękujemy za podjęcie troski o porządek w naszej świątyni w poniedziałek, 12 czerwca. Na sobotę, 17 czerwca, po Mszy św. porannej zapraszam do posprzątania kościoła siostry i braci z Parafialnego Koła Przyjaciół Radia Maryja oraz z Rodziny Serca Jezusowego.

Proboszcz – Ks. dr Michał Mierzwa