«

»

Kwi 16

Świąteczne życzenia

 

Drodzy Parafianie i Goście!

         W ten wyjątkowy dzień Zmartwychwstania Jezusa jako kapłani chcemy złożyć Wam wszystkim serdeczne życzenia!

         Chrystus, który Zmartwychwstał ponad dwa tysiące lat temu, uczynił to dla każdej i każdego z nas. On jako Bóg znał i zna nas doskonale. Wie o naszych radościach i troskach. Chce być obecny w  naszej codzienności, w naszych domach i mieszkaniach, w chwilach pracy i odpoczynku. Chrystus pragnie być w centrum naszego życia, aby dawać nam prawdziwe szczęście i pokój wewnętrzny, mimo trosk i problemów, których nikomu nie brakuje.

Zmartwychwstały każdego dnia czeka, abyśmy wciąż na nowo zapraszali Go do swojego życia, bo tylko On może mu nadać sens i wskazać właściwy cel.

Życzymy Wam, aby te święta Zmartwychwstania Pańskiego były okazją do                  odnowienia przyjaźni z Bogiem i drugim człowiekiem.

Aby był to czas zatrzymania się w codziennym zabieganiu, oderwania się od zmartwień i          problemów oraz odzyskania pokoju wewnętrznego.

Życzymy, aby pośród świątecznych wyjazdów i spotkań znalazły się chwile na spokojną rozmowę z Bogiem i drugim człowiekiem. Niech będzie to czas utwierdzenia się w wierze i miłości do Jezusa i bliskich nam osób.

Spokojnych i pełnych radości pochodzącej od Boga Świąt Wielkanocnych! Niech Jezus Was wszystkich błogosławi! Szczęść Boże!

Ks. Proboszcz Michał Mierzwa

Ks. Kanonik Henryk Krzyżanowski

Ks. Wikariusz Piotr Strojny

Ks. Wikariusz Kamil Dziurdź