Mar 27

“Getsemani” – Zaklikowskie Spotkanie z Pieśnią Wielkopostną

W trwający czas Rekolekcji Parafialnych wpisało się Zaklikowskie Spotkanie z Pieśnią Wielkopostną, które odbyło się w niedzielne popołudnie 26 marca w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej.

W spotkaniu zatytułowanym „Getsemani” wystąpili: Chór Parafialny „Gloria”, Schola „Cantate Deo”, Schola Dziecięca „Ignis” oraz “Studio Wokalne”, działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie. Wykonawcy zaprezentowali utwory pasyjne o tematyce nawiązującej do trwającego okresu wielkopostnego, wprowadzając tym samym zebranych wiernych w klimat czasu pokuty i nawrócenia.

Spotkanie z Pieśnią Wielkopostną, zorganizowane przez miejscowy Gminny Ośrodek Kultury, poprowadził zaklikowski konferansjer Pan Andrzej Grzyb.

Na zakończenie słowa wdzięczności wobec artystów oraz obecnych w świątyni parafian skierował Ks. Proboszcz Michał Mierzwa oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pani Anna Krzyżanowska.